AUDI A3 SEDAN 2016 1.4 TFSI 150hp ( ПРОДАДЕНО )

AUDI A3 SEDAN 2016 1.4 TFSI 150hp ( ПРОДАДЕНО )

17,600.00

Категорија

Бренд: AUDI

Модел: A3 SEDAN

Прва регистрација: 29.12.2015

Изминати километри: 59.000 km

Гориво: Бензин

Локација: Скопје

Боја: Црна

Моќност: 150 hp

Тип на менувач: Мануелен ( 6 брзини )

Потрошувачка:
– Град: 5.8 Л
– Отворено: 4.5 Л
– Комбинирано: 5.1 Л

Возилото е купено во Porsche Skopje,од прв сопственик со два клуча и дигитална сервисна историја во Porsche Skopje. Поседува високо ниво на опрема STYLE и е одлично сочувано. Поседува нови летни гуми Michelin Pilot Sport Contact4 17′
Возилото е регистрирано до : 01.01.2024 и поседува зелен картон.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “AUDI A3 SEDAN 2016 1.4 TFSI 150hp ( ПРОДАДЕНО )”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *