Chevrolet Cruze 2.0 163 ks ( ПРОДАДЕНО )

Chevrolet Cruze 2.0 163 ks ( ПРОДАДЕНО )

5,800.00

Категорија

Бренд: Chevrolet

Модел: Cruze

Прва регистрација: 20.08.2011

Изминати километри: 173.000 km

Гориво: Дизел

Локација: Скопје

Боја: Бела

Моќност: 163 hp

Тип на менувач: Мануелен ( 6 брзини )

Потрошувачка:
– Град: 7.2 Л
– Отворено: 4.8 Л
– Комбинирано: 6.1 Л

Возилото е купено во АУТО СЕМ Тетово,од прв сопственик со два клуча и сервисна книшка. Поседува LT ниво на опрема и е во одлична состојба и доаѓа со 4 Matador гуми. Исто така поседува и зелен картон

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Chevrolet Cruze 2.0 163 ks ( ПРОДАДЕНО )”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *