Opel Corsa 1.0 – 2009 65hp ( ПРОДАДЕНО )

Opel Corsa 1.0 – 2009 65hp ( ПРОДАДЕНО )

3,800.00

Категорија

Бренд: Opel

Модел: Corsa

Прва регистрација: 01.06.2009

Изминати километри: 58.000 km

Гориво: Бензин

Локација: Скопје

Боја: Сива

Моќност: 65 hp

Тип на менувач: Мануелен ( 5 брзини )

Потрошувачка:
– Град: 6.0 Л
– Отворено: 5.3 Л
– Комбинирано: 5.0 Л

Колата е неувезена, од прв газда и поседува ОСНОВНО ниво на опрема

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Opel Corsa 1.0 – 2009 65hp ( ПРОДАДЕНО )”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *