VW Passat 2.0 TDI 2009 170hp ( ПРОДАДЕНО )

VW Passat 2.0 TDI 2009 170hp ( ПРОДАДЕНО )

8,000.00

Категорија

Бренд: VOLKSWAGEN

Модел: PASSAT

Прва регистрација: 10.05.2009

Изминати километри: 99.000 km

Гориво: Дизел

Локација: Скопје

Боја: Црна

Моќност: 170 hp

Тип на менувач: Мануелен ( 6 брзини )

Потрошувачка :
– Град: 7.5 Л
– Отворено: 5.2 Л
– Комбинирано: 6.2 Л

Колата е неувезена, од прв газда и доаѓа со зимски и летни гуми GOODYEAR
Поседува HIGHLINE ниво на опрема

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VW Passat 2.0 TDI 2009 170hp ( ПРОДАДЕНО )”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *